MÖBLER / Skåp & hyllor / Monterdisk 9625584
nr 962 5584
Monterdisk
längd: 139 cm, djup: 35 cm, höjd: 104 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 maj 2015
kl 20:53:49
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr