FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Monterdisk 9625584
nr 962 5584
Monterdisk
length: 139 cm, width: 35 cm, height: 104 cm, wear, damages.
längd: 139 cm, djup: 35 cm, höjd: 104 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1000
Monday May 18 2015
at 20:53:49
600 kr
150 kr
200 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr
600 kr (Robot)
900 kr